Beschreibung
Een gewone langere jas kan in een rolstoel oncomfortabel worden doordat de achterzijde tussen de rug en de rugleuning terechtkomt. Deze bordeaux rolstoeljas van GOZZ combineert daarom de uitstraling en bedekking van een langere jas met een uitvoering die kan worden afgestemd op een zittende houding.
Aan de voorzijde valt het model langer over het lichaam en de bovenbenen. Dat geeft extra bedekking tijdens het zitten en maakt de jas bijzonder prettig voor buitengebruik en verplaatsingen bij frisser weer.
De achterzijde kan worden uitgevoerd met een verkort rugpand van ongeveer 30 cm. Hierdoor bevindt zich minder overtollige stof tussen de rug van de drager en de rugleuning van de rolstoel.
De langere voorzijde blijft behouden. Zo krijg je aan de voorkant de bescherming van een langere jas, zonder dat de achterkant zich tijdens het zitten ophoopt.
Het verkorte rugpand kan naar wens worden afgewerkt met drukknopen of velcro.
Wanneer de beweeglijkheid van armen en schouders beperkt is, kan het aantrekken van een jas extra inspanning vragen. Daarom kunnen de mouwen worden voorzien van een rits van ongeveer 20 cm aan de onderarm.
Voor wie een grotere opening nodig heeft, is ook een volledige mouwrits tot aan de oksel mogelijk. Hierdoor kan de mouw veel verder worden geopend en ontstaat er meer ruimte tijdens het aankleden.
Ook de ritssluiting aan de voorzijde kan worden aangepast. Wanneer het samenbrengen of insteken van een gewone rits moeilijk gaat, kan gekozen worden voor een magnetische ritssluiting.
De magnetische ondersteuning helpt beide delen bij elkaar te brengen en kan het sluiten van de jas eenvoudiger maken.
Dit model is uitgevoerd met een capuchon, wat extra bescherming geeft tijdens koude of winderige dagen. De bordeaux kleur en subtiele kleurrijke details aan de binnenzijde geven de jas tegelijkertijd een warme, verzorgde uitstraling.
Een rolstoeljas hoeft er niet uit te zien als een hulpmiddel. Daarom worden de functionele aanpassingen bij GOZZ zoveel mogelijk in het ontwerp van de jas verwerkt.
Zo behoudt dit model de uitstraling van een mooie, langere damesjas, terwijl de pasvorm en verschillende opties kunnen worden afgestemd op het dagelijks leven van de drager.
Gemaakt in België in het eigen atelier van GOZZ.
GOZZ – aangepaste kleding voor comfort en vrijheid.



